ZPO w SŁUPSKU

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH

Pracownie mechaniczne

PRACOWNIE DRZEWNO-BUDOWLANE

PRACOWNIE HOTELARSKO-GASTRONOMICZNE

Bursa szkolna

O PLACÓWCE

ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W SŁUPSKU

Z dniem 01.09.2017 r. Centrum Kształcenia Praktycznego przekształcił się w Zespół Placówek Oświatowych w skład, którego wchodzi Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 oraz Burs Szkolna.

Celem działalności ZPO jest realizowanie zadań z zakresu przygotowania zawodowego młodzieży i dorosłych, wynikających z programów nauczania dla danego zawodu, a także innych zadań zleconych przez szkoły z regionu Słupska i organ prowadzący oraz inne jednostki i podmioty gospodarcze. Kształcenie zawodowe odbywa się w branży: mechanicznej, elektrycznej i elektronicznej, drzewnej, gastronomicznej, hotelarskiej, turystycznej, budowlanej i innych za zgodą organu prowadzącego. Przeprowadzanie zewnętrznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w porozumieniu z OKE.

AKTUALNOŚCI Z ZPO

Rekrutacja do Bursy Szkolnej 2024

Rekrutacja do Bursy Szkolnej 2024

Terminy dot. składania wniosków o przyjęcie do Bursy Szkolnejw Zespole Placówek Oświatowych w SłupskuDeklaracje o kontynuowaniu pobytu (załącznik C) do 31.05.2024 r.Składanie wniosków o przyjęcie do Bursy Szkolnej (załącznik A lub B) do 16.08.2024r.Wywieszenie listy...

czytaj dalej
Centrum Kształcenia Zawodowego z nową pracownią

Centrum Kształcenia Zawodowego z nową pracownią

Centrum Kształcenia Zawodowego, które wchodzi w skład Zespołu Placówek Oświatowych w Słupsku, zyskało nową pracownię. Część wyposażenia ufundował słupski przedsiębiorca. Cztery maszyny – pomiarowe i do badania własności materiałów trafiły do Centrum Kształcenia...

czytaj dalej

Zdobądź z nami praktyczne umiejętności w swoim zawodzie.

Praktyka CZYNI MISTRZA !

Zespół Placówek Oświatowych to instytucja edukacyjna, która oferuje praktyczne szkolenia i kursy zawodowe dla osób chcących zdobyć specjalistyczną wiedzę i umiejętności w konkretnym zawodzie.

Doświadczona kadra
Nowoczesne wyposażenie
Atrakcyjna forma nauczania

Współpracujemy z lokalnymi przedsiębiorstwami i pracodawcami, aby być na bieżąco z aktualnymi wymaganiami rynku pracy. Dzięki temu możemy dostosować swoje programy szkoleniowe do realnych potrzeb i oczekiwań pracodawców, co zwiększa szanse na znalezienie pracy po ukończeniu szkolenia.